تبلیغات
BAT-MAN - وسایل بتمن
THE Night Knight
وسیله های بتمن: بتمن در طی این همه سال دارای وسایلی شده که به اون در انجام کارهاش کمک می کردن چون اون یه آدم آدییه ولی همین وسایل اونه که بخشی از تمایز اون نسبت به دیگرانه...خب اینم از مزایای پولدار بودنه!

1.BAT-MAN Signal(بتمن نما):
او همیشه برای کمک به مردم حاضر است اما اگر اتفاقی ناگوار بیافتد ما چگونه او را خبر کنیم؟خب با بتمن نما .این علامت در دهه ی سی ام ساخته شده و در آن زمان ایده ی جالبی بوده(با وجود امکانات دهه ی سی) .

بتمن نما در واقع یک پروزکتور بسیار بزرگ است که در بالا ی ساختمان پلیس قرار داده شده و هر گاه کمیسر گردن یا مردم به کمک او نیاز دارند آن را روشن می کنند و بتمن در هر کجای شهر که باشد سر می رسد و به آنها کمک می کند!2.BAT A rang(تیر خفاشی):
بترنگ نوعی وسیله اسن مانند دارت که به شکل علامت بتمن ساخته می شود و بتمن در بیشتر فیلم ها و کارتون ها و استریپ های خود از آنها استفاده می کند(حتی چند بار هم با همین بترنگ دنیا را نجات داده)!!!

بترنگ در مدل های مختلفی و برای کار های مختلفی ساخته ششده که عبارت است از:
بترنک برقی
بترنگ بمبی
بترنگ معمولی
بترنگ دو تیغه
و...
ساختار بترنگ به شکل یک خفاش است که بالهایش باز باشد و دو طرف آن تیز باشد و بتواند از وسط تا شود و بر هم منطبق شود و در کمربند مخصوص بتمن جا شود!


3.BAT Mobile(ماشین بتمن):
تاکسی...تاکسی..ببخشید میشه وایستید یه نفر داره می میره..من داره دیرم میشه!فکرشو بکنید توی یه شهر درندشتی مثل گاتهام بتمن چگونه می تونه سریع به همه جا برسه؟خب جواب شما انجاست...ماشین فوق العادش!4.BAT grapple(قلاب بتمن):
قلاب بتمن در واقع وسیله ای است که او را از ساختمان ها بالا می برد! قلاب بتمن یک چیزی مثل تفنگ می باشد که به جای تیر طناب و یک قلاب شلیک می کند!6.BAT-Man's cape(شنل بتمن):
یه خفاش بدون بال مثل یه خر بدون دمه!!خب حالا این وسط بال از کجام بی یارم بیرون!او یه فکری به ذهنم رسید یه پارچه ی چتر رو با میله سفت می کنم و به خودم می بندم...
خب شنل بتمن هم همینه فقط قدیما اینطوری بوده تو فیلم جدیدش دیگه از میله آهنی دراز خبری نیست با یه شوک التریکی شنل شکل می گیره و مثل چترنجات عمل می کنه!7.BAT Wing(هواپیما ی بتمن):
اوه اگه منم جای بروس وین بودم و اون همه پول داشتم هواپیما که سحله موشک بتمن رو هم می ساختم!8.BAt Boat(قایق بتمن):
خب فرض رو بر این می گیریم که بتمن شناش خیلی تعریفی نداشته..خب اگه یه بیلیاردر شنا بلد نباشه چی کار می کنه؟...

خب یه سری شایعاتی راجبع یکی بودن همه ی ماشین و قایق و هواپیما ی بتمن هست و اینکه اونا به هم تبدیل می شن ولی در اصل شاید اونا شبیه هم باشن ولی یکی نیستند!

4.BAT Gloves(دستکش های بتمن):
دستکش های بتمن در واقع یه دستکش عادی نیست .در واقع یه دتکشه با سه تا تیغ پشت سر هم که بتمن با اون از خودش دفاع می کنه و ئر فیلم جدیدش هم که یکی از وسایل سبک مبارزشون همین سه تا ایغ بود که بتمن رو دستکشش سوارش کرد!


بقیش هم باشه برا بعد!