تبلیغات
BAT-MAN - بازیArkham Asylum(آخرین بازی بتمن)
THE Night Knight

Batman Ark ham Asylum

تذکر:اگه تو مراحل بازی گیر کردید یا با باگی در PC مواجه شدید یا خواستید گیم اسکور برای X Box بگیرید در اخبار وبلاگ بنیسید!

توضیحات فنی:

این بازی بتمن یکی از بهترین بازی های بتمن بود که با ساخته شدنش دنیای بازی رو ترکوند. این بازی با موتور unreal 3.5و توسط Rock steady  ساخته شده این بازی در PC قابلیت Nvidia physics  را دارد.npc ها قدرت بالایی داشتند interact  کردن فوق العاده بود.این بازی با صدا پیشگی DC Animated Universe سابق که کمیک ها و کارتون ها را صدا پیشگی می کردند از جمله :کوین کانری (بتمن).مارک هامیل(جوکر).َآرلین سورکین(هارلی کوئین) بود.آرکهام اسایلوم یکی از مهمترین و دومین بازی Rock steadyمی باشد و باعث موفقیت آن می باشد!سیستم صوتی این بازی EXA می باشد که بسیار طبیعی جلوه می کند!

داستان بازی:

این بازی در ادامه ی فیلم دارک نایت  اینطوری شروع میشهکه بتمن جوکررو باbat Mobil به آرکهام میبره ولی جوکر فرار می کنه و کنرل آرکهام رو به دست می گیره و بتمن سعی در متوقف کردن او و دستیارش هارلی کوئین که به او همراه شده داره!در این بازی به دلیل مشکلاتی زندانی ها و قاتل ها رو به آرکهام منتقل کردند و ظرفیت پر شده و فکر کنم که این هم نقشه ی جوکر بوده!در داستان این باز ی فردی به نام دکتر یون ماده ای کشف کرده که باعث تایتان(قوی و بزرگ)شدن افراد می شود و سعی در نابودی آن دارد ولی موفق نمی شود و جوکر از آن استفاده می کند.و در انتهای بازی شما باید با جوکری که تایتان شده بجنگید.البته در حاشیه زن گیاهی هم وارد می شه  که می گوید گیاهانش با زهر تایتان مشکل دارند و بتمن با جنگیدن و پیروز شدن از Killer Croc  پادزهر را پیدا می کند ولی زن گیاهی باز به بمارزه با بتمن می شتابد و با گل های تایتان شده حالی اساسی به بتمن می دهد.در نهایت بتمن که توسط جوکر مسموم می شود پادزهر را به خود می زند و به مبارزه با جوکر می پردازد!بهتون میگم.

جنگ با scare crow:این جنگ که تو خیالات بتمنه خیلی سادس فقط باید از دست این غول خیالی فرار کنین و اون شما رو نبینه وتا این که به یه نور پرداز گنده برسید و با اون نور پرداز نابودش کنین.او در مراحل مختلف گاه گاه می آید و خیلی راحت می توند بعد از دیدن صحنه هایی فوق آده جالب از آن بگذرید.             

جنگ با جوکر : joker وقتی قدرت وابهت بتمن رو می بینه از رو ترس خودشو تایتان می کنه و باید با  این جوکر جدید بجنگید که بتمن پدر جوکر بد بخت رو در می آره.

تازه تو این بازی upgrade های بتمن رو میخرید و همینطور بعد از رد کردن چند مرحله وسایل بتمن رو آزاد کنید مثل:remote control batrang, batrang, explosive gel, boatclubs,sonic shock batrang(explosive) رو صاحب میشین که خیلی حال میده و کلا" بازی خیلی خوبیه و امتیاز بالایی گرفته که درجه ی عالی به اون دادن.