تبلیغات
BAT-MAN - تاریخچه ی بتمن
THE Night Knight

در شهری بنام گاتهام  (gotham) خانواده ای بسیار سروت مند در  خانه ای اشرافی در جزیره ای نزدیک شهر زندگی می کردند .این خانواده  یکی از مهمترین افراد گاتهام بودند و  برج اداری آنها به نام برج وینwayn  در مرکز شهر می درخشید .اما این خانواده از سه عضو یا چهار عضو(بعلاوه ی خدمتکار مخصوص) تشکیل شده و از پدر خانواده و مادر خانواده و تک فرزندشان بروس وینbruce wayne تشکیل شده  و خدمتکار پیرشان آلفرد. بروس از بچگی از خفاش ها می ترسید.شبی که با پدر و مادرش بیرون رفته بودند یک فرد مشکوک  پدر و مادر بروس را می کشد که بعد ها می فهمند این فرد همان جوکر است و در جاهای دیگر و در نقل های دیگر می گویند این فرد یک دوره گرد بوده و برای دزدی آمده بوده!و در ادامه بروس سال های سختی را سپری می کند که برخی می گویند که در همان خانه پیش آلفرد بزرگ شده و دیگر آنکه در کوچه و  خیابان با دزدی و جنگ و ... بزرگ شده.

او در طی این سال ها به دلیل رنجی که میکشد و تنفری که از خلاف کاران  پیدا می کند تصمیم می گیرد که با ستم گران و خلافکاران بیشمار گاتهام مبلرزه کندو اینگونه و با کمک آلفرد و شخصیت های دیگری که جدیدا ساخته شده اند از جمه آقای فاکس تبدیل به مرد خفاشی میشود .او در زیر خانهیشان در جزیره قاری پیدا می کند  که در آن پنهان می شود و به آن غار بتمن bat cave می گویند.

خلاصه بتمن شروع به کار می کند و هر شب برای مبارزه لباس مخصوصش را تنش می کند و به مبارزه می پردازد.در این حین بتمن دشمنان زیاد و جالب پیدا می کند که در ادامه به آن خواهیم پرداخت!

این پوستر رو هم خودم ساختم که بتونید با همه ی مدل هابپی مختلف یونیفرم بتمن و کلا با تیپش آشنا بشید!