تبلیغات
BAT-MAN - بازی های بتمن
THE Night Knight
حتما می دونید که بتمن یه قهرمان تازه به دوران رسیده و جدید نیست و بیشتر طرفدارانش هم در گذشته مخاطبان جوان بودن پس خیلی زیا بازی داره و از اولین کنسولی که وارد بازار شد تا همین امسال ازش بازی ساخته شده پس من عمرم تا جایی که قد داده می نویسم!


1.Name:Batman
  year:1981
console:Atari
  
 
این بازی رو یادم می آد که تو آتاری وقتی 5/6 سالم بود بازی کردم که از کنار نشون می داد یا دو بعدی بود و همش هم باید با ضربات مشت و لگد دشمنانت رو مثل ماست می زدی!ولی بازم در زمان خودش خیلی حال می داد!
2.name:Batman Gotham city racer
year:Unknown
console:play station one
خب من این رو اصلا بازی نکردم اگر هر کدوم از شما اونو بازی کردید به من اطلاع بدید تا اونو برای همه بنویسم!
لطفا اینجا بنویسید:
ایده ها و نظرات3.name:Batman forever
year:Unknown
console:play station one


rخب این بازی هم مثل بازی آتاری بود فقط یکم کیفیتش بلا تر رفته بود و با رابین هم میشد بازی کرد و دو نفره بشه و لی من نتونستم تمومش کنم.شایدم حالشو نداشتم!


 این بازی رو مثلا از روی فیلم بتمن برای همیشه ساختند!


4.name:Batman & robin
year:1997
console:play station one

این بازی اولین بازی سه بعدی یا سوم شخص از بتمن بود و در اون  شما می تونستید تو غاربتمن بتمن یا رابین یا بت گرل رو انتخواب کنید و با وسیله ی نقلیه ی مختص به هر کدوم برید تو فضای free mapگاتهام سیتی و د جاهای مختلف برید و با دشمنانتون بنگید.این بازی خب خیلی ویزگی های خوبی داشت ولی بتمن در اون خیلی کند بود و کارکردن با اون سخت بود.البته باز هم بهترین بازی پلی استیشن وان بود!5.name:Batman rise of sin tzu
year:Unknown
console:play station two

این بازی هم مثل بازی های خسته کننده و سخت و بی منطق قدیمی بود فقط به صورت سه بعدی درآمده بود و می تونستید با بتمن .رابین.نایت وینگ.بت گرل به صورت چهار نفره بازی کنید! بدون شرح!
 (یعنی خودتون بهمید چه آشغالی بوده!)

6.name:Batman Vengeance
year:abut this years!i
console:PC   play station two


این بازی فکر کنم اولین بازی بتمن بود که بدرد می خورد و کمی هیجان داشت.در این بازی سه بعدی سوم شخص شما با جوکر .مرد یخی.زن گیاهی و... می جنگید از ماشین و هواپیما ی بتمنن استفاده می کنید و می تونید داستان مشخص بازی رو دنبال کنید!بر فراز پشت بام های گاتهام پرواز کنید و از قلاب و بترنگ و... استفاده کنید.هارلی کویین و یک عروسک(؟)رو نجات بدید و حالشو ببرید!7.name:Batman begins
year:2006
console:play station two

این بازی رو از روی فیلم بتمن آغاز می کند ساختند که بسیار به فیلم وفادار بود و بازی بسیار واقعی با گرافیکی خیلی خوب بود و گمی جنبه ی کاراگاهی داشت.شما در این بازی با ماشین بتمن حسابی حال می کنید و مرحله هایی رو رد می کنید که خیلی بهتون حال میده.حتما این رو بازی کنید خیلی حال می ده!
              
               
                                                      

8.name:batman logo
year:2008
console:play station 2.wii.PC

این بازی بسیار جالب کار شده بود و طراحی کارکتر ها همراه با داستانی آمیخته به طنز فضای لذت بخش و فکری جالبی رو ایجاد کرده بود در ضمن شمادر این بازی توانایی استفاده از تمام وسایل بتمن رو (از جمله وسایل حمل ونقل) رو دارید!name:Batman Ark ham Asylum.9
year:2009
console:X box.ps3.PC


با اومدن این بازی نه تنها در دنیای بتمن بلکه در دنیای بازی ها تحولی ایجاد شد این بازی یه شاهکار واقعیع که من الان رو کامپیوترم دارمش و ازش لذت می برم!
برای اطلاعات بیشتر و تو ضیح کاملش به
بازیArkham Asylum

تا اینجا این بازی ها اومدن و من بازی کردم رو گذاشت اما و اونهایی رو که قراره بیان یا اومدن ومن بازی نکردم در قالب عکس بدون شرح براتون می ذارم!
  Batman Dark Knight              G.T.A Gotham city      


Batman Ark ham Asylum 2